Podświetlane stoły z podświetlanymi gotowych pudełek wykonane są z tkaniny / poliestrowa zmywalny jasny wysokiej jakości montowane. Jest to materiał rozpraszający światło, które daje drukowanie nawet bardziej żywy. System wykańczania BACKLIT jest najbardziej wyrafinowane wykończenie nasz katalog. Jest lekki obraz.
52 mm grubości skrzynki.
Oświetlenie LED niskiej mocy. Retro oświetlony carry w systemie opatentowanych diod LED, które są szczelnie zamknięte i opieczętowane i wszystkie zadania wnętrza przewodów w fabryce, więc po prostu trzeba go podłączyć bezpośrednio do gniazda światła.
Źródło 220 / 12V pobór 22W / metr.
To nie generuje ciepła.
Niesie włącznik i zainstalowane przezroczysty przewód. Produkt zostanie wysłany do zewnętrznego przełącznika linowej na włączony lub wyłączony i przechodzi bezpośrednio do sieci.
Zaleca się powiesić na każdej ścianie i może być umieszczony w dowolnym pomieszczeniu, salonu, kuchni, łazienki, sypialni, pokoju dziecka lub pomieszczeń w biurach, przedsiębiorstwach, Okna wystawowe. Ma spektakularny żywość powodu wysokiej jakości diody LED, która prowadzi do środka.
Chociaż może być w dowolnym miejscu w domu, bo bez włączania skrzynki rozdzielczej to normalny obraz bez światła, (czyli że można delektować się w obie strony, bez światła i światła), zaleca się umieszczać w miejscach, gdzie iść do korzystania z podświetleniem. W miejscach, gdzie chcemy stworzyć specjalny, kameralną atmosferę, oświetlają powierzchnię pobytu lub po prostu użyć go jako lampy pomocniczej.
Dzięki podświetlany na stole światła daje część pomieszczenia, w którym jesteśmy, więc może być używane jako oświetlenie pomocnicze podczas oglądania telewizji z pośrednim jednolitym światłem. To dobre dla środowiska, które tworzy obsługującej nightlight sącząc kolację i chcemy zobaczyć z daleka, że ​​cenny podświetlanym obrazie.
Służy on także po prostu jako system oświetlenia otoczenia w salonach i sypialniach i pokojach dziecięcych, gdzie chcemy zostawić światło, ale bardzo miękkie, aby promować snu. Aby go wyłączyć po prostu musimy dać przełącznik, który jest zintegrowany i możemy cieszyć się obraz jako tradycyjnego pudełka.
Podświetlane obrazy, fizycznie, są zdjęcia jak zwykle wiedzą o tym samym pięknem obrazu bez zasilania nie jest podłączony do sieci, nie działa według własnego uznania podświetlany. Dlatego możemy cieszyć się tym.

  • TABELA BACKLIT: Nowoczesne salony w stylu Presumedetucasa.es

  • TABELA BACKLIT: Nowoczesne salony w stylu Presumedetucasa.es

  • TABELA BACKLIT: Nowoczesne salony w stylu Presumedetucasa.es

  • TABELA BACKLIT: Nowoczesne salony w stylu Presumedetucasa.es

  • TABELA BACKLIT: Nowoczesne salony w stylu Presumedetucasa.es