Projekt szafka na opracowany jako strych. Klient chciał, aby zmaksymalizować przestrzeń tego pokoju, który został w końcu osiągnięty w tym kilka „tapas”, że luka pomiędzy szafą a sufitem nie widać.
Poproszono nas skuteczne rozwiązanie umieścić szafę na strychu, gdzie dach pobytu spadała. Jedynym skutecznym i efektywnym w celu realizacji pełnego przestrzeni rozwiązań w pomieszczeniu był projekt rozwijać własny szafę na strychu. Głównym wyzwaniem projektu było nachylenie dachu.

Niestandardowy projekt Szafa rozwiąże wszystkie problemy nierównym sufitem i maksymalnego wykorzystania przestrzeni stwarzanego przez klienta: znaleźliśmy rozwiązanie!

Przede wszystkim okazało się, że typy szaf niestandardowych można zrobić, aby wszystko pasuje do gustu klienta. Następnie przystąpił do podjęcia odpowiednich środków pobyt. I wreszcie projekt, który został zatwierdzony przez rozwój klienta.

Dodatkowo „czapki” znalazły się tak, że różnica pomiędzy szafą a sufitem nie widać. Lata doświadczenia w niestandardowych wzorów mebli nauczyły nas, że ostateczne szczegóły dotyczące projektów są bardzo ważne.

  • Projekt: zwyczaj szafie mansardowym: Opatrunki nowoczesny styl mebli Martbert