Meble łazienkowe są oryginalne meble projektant z awangardowym stylu i trendów rompren monotonii. Kolorystów meble łazienkowe, meble są nowoczesne linie i intensywne kolory, które zapewniają oryginalne i zabawy na powietrzu w łazience. Dzięki jego jasnych i żywych kolorach, są idealne meble łazienkowe dla nieletnich łazience. 

 • gabinet łazienka Arco: kąpiele stylu tropikalne ALL mebli łazienkowych

  Szafa 2 szuflady z oryginałem uñero obsługiwać nowoczesny styl. Meble dostępne w szerokiej gamie kolorów. 

 • Bubbles szafka łazienka z WC: styl tropikalny ALL mebli łazienkowych

  szuflad meblowych zakrzywione kąpieli i druty prowadzące, sklejka i płyta MDF ceramiczny umywalka. Pokrywa meble struktura niebieski / biały Przód szuflady szafki. 

 • gabinet łazienka Biały Dom: kąpiele stylu tropikalne ALL mebli łazienkowych

  Wyposażenie szafy 1 szuflada wykonana z płyty MDF zakrzywionej sklejki, mycie żywicy z wypełniaczem mineralnym. szuflad meblowych, z postępującymi prowadników zamknięcia. 

 • gabinet łazienka Domus: kąpiele stylu tropikalne ALL mebli łazienkowych

  Wyposażenie szafy wykonany z płyty MDF zakrzywionej sklejki 1 szuflady z metalu prowadzi postępujące zamknięcia i zagłębienia górną ceramicznego. struktura pokrywa meble White / Red przedniej szuflady. 

 • gabinet łazienka Leo: kąpiele stylu tropikalne ALL mebli łazienkowych

  gabinet łazienka wykonana ze sklejki i MDF lakierowany z umywalką wysokiej jasności zdobione żywicy i dopasowanie lustro. szuflad meblowych, z prowadników stopniowego zamknięcia, poręcz na ręcznik i zewnętrznych półek ze stali nierdzewnej. Pokrywa konstrukcja szafki krem ​​/ biały Przód szuflady szafki. 

 • gabinet łazienka Memphis: kąpiele stylu tropikalne ALL mebli łazienkowych

  szafka łazienka z DM lakierowanego lub arkusza, 2 szuflady prowadników progresywnego zamknięcie z basenu Superfine porcelany. Przykryć konstrukcja szafki biały / Podstawa szafy naturalna okleina front szuflady. 

 • gabinet łazienka Paryż: kąpiele stylu tropikalne ALL mebli łazienkowych

  Paryż szafką czyste linie i awangardy. Wysokiej jakości meble laminowana płyta MDF mat całkowicie wyekstrahować szuflady i stopniowego zamknięcia. zestaw mebli składający się z 3 szufladami + basenów ceramiczne, dodać opcję nabycia lustro, lampę i kolumny. 

 • gabinet łazienka Sena: kąpiele stylu tropikalne ALL mebli łazienkowych

  Zestaw składający się z dwóch drzwi szafy biały (zredukowane tło) z uchwytami do wyboru różnych kolorów + biały ceramiczną umywalkę. Idealny, aby większość przestrzeni w mini łazienkami.