Zaostrzone budżety nie dać się jakość przy zakupie mebli do łazienki. W tym dziale znajdą Państwo szeroki wybór mebli łazienkowych tanie i najlepsze marki na każdą potrzeb. 

 • gabinet łazienka Comet: kolonialne kąpiele stylu wszystkie meble łazienkowe

  Comet szafką zredukowane tło, idealne do małych łazienek. Oryginalna konstrukcja z czystymi liniami. Niewidoczne przewodników i wyściełane zamknięcia szuflady. Meble wykonane z 2 szufladami z opcją dodać do zakupu różnych umywalki, lustra i oprawy oświetlenia.

 • gabinet łazienka Komfort: kolonialne kąpiele stylu wszystkie meble łazienkowe

  Komfort szafką Grupa Royo o dużej pojemności. Z 2 szufladami, drzwi progresywnego jeden zamknięcia i zastosować diodę. podział funkcjonalny szuflad i drzwi oraz stylowe chromowane klamki połysk. Składa się z szafki z umywalką ceramiczną Slim, możliwość dodania do lustra zakupu, LED żarówki i kolumny.

 • gabinet łazienka Deva: kolonialne kąpiele stylu wszystkie meble łazienkowe

  Nowoczesny styl mebli z ukrytymi prowadnicami ze stali nierdzewnej i szuflad wyściełane wysokiej jakości i ciche zamykanie. 

 • gabinet łazienka proste: Łazienki w stylu kolonialnym ALL mebli łazienkowych

  Meble nowoczesne łazienki Łatwy Royo Group, zawieszone z 2 praktyczne szuflady progresywnego zamknięcia z wydłużonymi rączkami polerowanego chromu. Składa się z szafki 2 szufladami z umywalką ceramiczną Slim, możliwość dodania do zakupu, kolumny, LED żarówki i lustro. 

 • gabinet łazienka Evora: kolonialne kąpiele stylu wszystkie meble łazienkowe

  Zestaw składa się z dwóch miękkich zamykających szufladami + basenów ceramicznych, dostępna w różnych kolorach. Możliwość dodawania do lustra zakupu, zastosowanie światła i kolumny.

 • Hades szafka łazienka z WC: kolonialne stylu wszystkie meble łazienkowe

  Położony w Kit 1 huśtawka drzwi szafy i szuflady + 1 + białe ceramiczne rama lustra powierzchniowa.

 • gabinet łazienka Kandy: kolonialne kąpiele stylu wszystkie meble łazienkowe

  gabinet łazienka Kandy zredukowane tło, idealne do małych łazienek. Oryginalna konstrukcja z czystymi liniami. Composite Szafa 1 drzwi z poduszkami + umywalka z opcją dodać do zakupu różnych lusterka zamknięcia. 

 • Spójrz szafką: Colonial kąpiele stylu wszystkie meble łazienkowe

  Spójrz szafką zawieszone Royo Group, z postępującymi zamykania drzwi, klamki i zastosować typu LED skórka. Składa się z 2 drzwi + basenów ceramiczne Dorzecze Helios lub akryl szaf Salone, z możliwością dodania do zakupu, kolumny, LED żarówki i lustro. 

 • gabinet łazienka Onix: kolonialne kąpiele stylu wszystkie meble łazienkowe

  Nowoczesna łazienka szafka Onix Royo Grupa 2 praktyczne szuflady progresywny zamknięcia. Meble głębokość 45 cm. który tworzy doskonałe połączenie funkcjonalności i elegancji z szerokiej gamy zlewozmywaków. ONIX ma funkcjonalną konstrukcję poprzez otwarcie szuflady i oznaczonych liniami prostymi. Meble charakteryzuje się prostotą i świeżości jego linii pierwotnej, ergonomiczny uchwyt. górna szuflada zawiera organizer na akcesoria łazienkowe. Składa się z mebli i porcelany zlewozmywaka, mogą być dodawane do zakupu, kolumny, LED oświetleniowy i lustro. Opcja clawfoot. 

 • gabinet łazienka Wenus: kolonialne kąpiele stylu wszystkie meble łazienkowe

  Venus szafką czyste i naturalne linie. Niewidoczne przewodników i wyściełane zamknięcia szuflady. gabinet łazienka składający się z 2 szufladami i 3 drzwi harmonijkowych (jeden) + Onix ceramiczny zlew z nogami, możliwość dodania do lustra zakupu i oświetleniowy.