Łączone Pull nowa kolekcja to atrakcyjny produkt, który przynosi  nowe możliwości dekoracyjne, funkcjonalne i ergonomiczne projekty projektowanie wnętrz i dekoracji, i to rozwinąć już wiele zastosowań waha Luxe przez Alvic, Syncron i Zenit.

Drzwi wykończone Pull palec w „Profil J” i „profil 45” Można je nabyć w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Jego konfiguracja techniczna zapewnia wielkie estetyki i ergonomii, idealnie dostosowujące do minimalistycznych linii trendu i retas bieżące zapotrzebowanie rynku oraz mebli i dekoracji w szczególności sektora.

 • wysoka jasność Luxe przez Alvic drzwi łazienkowych Łączone Pull & quot; & quot; J: Łaźnie profilu minimalistyczny styl Alvic

  wysoka jasność Luxe przez Alvic Drzwi od łazienki Finger-pull "profil J" który przynosi elegancję zostaje w domu bez utraty jakości.

 • Syncron kuchenna z drzwiami Finger-Pull cali do J cali do style profil kuchni Alvic

  Syncron Zakres kuchnia z drzwiami Finger-pull "profil J" który przynosi elegancję zostaje w domu bez utraty jakości. 

 • Syncron do kąpieli z drzwi Finger-Pull cali do J cali do: Profil łaźni minimalistyczna Alvic

  Syncron zakres kąpiel z drzwiami Finger-pull "profil J" który przynosi elegancję zostaje w domu bez utraty jakości. 

 • Drzwi szczegółowo kuchenna z drzwiami Syncron Finger-Pull cali do J cali do style profil kuchni Alvic

  Drzwi szczegółowo zakres kuchnia z Syncron drzwi Finger-pull "profil J" który przynosi elegancję zostaje w domu bez utraty jakości.

 • Kuchnia wysokiej jasności zakres Luxe przez Alvic drzwi Łączone Pull & quot; & quot; J: styl profil kuchni Alvic

  Kuchnia wysokiej jasności zakres Luxe przez Alvic drzwi Łączone ciągnąć w "profil J" który przynosi elegancję zostaje w domu bez utraty jakości.

 • Szczegół kuchnia drzwi wysokiej jasności zakres Luxe przez Alvic drzwi Łączone Pull & quot; & quot; J: styl profil kuchni Alvic

  Szczegół kuchnia kuchnia drzwi wysokiej jasności zakres Luxe przez Alvic drzwi Łączone ciągnąć w "profil J" który przynosi elegancję zostaje w domu bez utraty jakości.