Gunni & TRENTINO dostarczyła wszystkie produkty tego wielkiego projektu wystroju wnętrz. designerskie meble, oświetlenie, płytki podłogowe i ścienne, kuchnia, łazienki, salonu i sypialni.

 • KLASYCZNA kuchnia Gunni i wzmacniacz; TRENTINO: kuchnia w stylu Gunni & amp; TRENTINO

  Luksusowa kuchnia w tradycyjnym stylu z mebli kuchennych w wykończeniem z naturalnego drewna i lakierowana na biało, granitu i kamienia naturalnego tylnej Gunni&Trentino, podłoga w szachownicę z marmuru Kamień Gunni&Trentino, electromésticos Gaggenau dostarczane przez Gunni&Trydent.

 • CLASSIC dotyka ŁAZIENKA z egzotycznymi: Łazienki klasycznym stylu Gunni & amp; TRENTINO

  Projekt łazienki, luksusowe, z mnóstwem marmurowych ścian i podłóg, płytek stylu Metro białych ścian, mebli łazienkowych w wykonaniu Gunni&Trydent.

 • KLASYCZNY SYPIALNIA w naturalnych kolorach i zielony: Sypialnie klasycznym stylu Gunni & amp; TRENTINO

  Klasyczna sypialnia spektakularny, zrobiliśmy wszystkie meble zarówno zagłówkiem, takich jak meble i szafki. Losn tapety, dywany i tkaniny, również pochodzą z Gunni&Trydent.

 • CLASSIC TOALETA COURTESY: Łazienki w stylu klasycznym Gunni & amp; TRENTINO

  Luksusowy Kąpiel z egzotycznymi akcentami w wystroju. Korzystanie lusterka rozszerzyć przestrzenie, marmurowe posadzki, toalety, umywalki, baterie i oświetlenie, wszystko od Gunni&Trydent.

 • WYŻYWIENIE klasyczny luksus: styl jadalnia Gunni & amp; TRENTINO

  Klasyczna jadalnia bardzo ekskluzywne. wszystkie meble, tkaniny, ściany i podłogi, wiszące lampy, wsporniki ścienne i luster pochodzą z Gunni&Trydent.