Namų biuro sukūrimas - tai, kaip efektyviai dirbti ir kurti skaitmeninius tinklus

Namų biuro sukūrimas – tai, kaip efektyviai dirbti ir kurti skaitmeninius tinklus

Internetas daugeliu atžvilgių palengvina gyvenimą. Tai taip pat reiškia, kad tinklas gali padaryti darbą savo namuose daug lengviau nei anksčiau. Galite bendrauti su kolegomis ir verslo partneriais realiuoju laiku per pokalbį, dalyvauti susitikimuose tiesiogiai naudodamiesi vaizdo telefonija ir vienu spustelėjimu bendrinti failus su kitais debesimis. Dėl to nebėra būtina faktiškai būti biure, kaip ir praeityje, o jūs galite patogiai dirbti namuose. Tai ypač naudinga motinoms ir tėvams, bet ir įmonėms, kurios gali dirbti namuose be didelių verslo patalpų. Tačiau norint optimaliai ir efektyviai dirbti namų biure reikia tam tikros įrangos.

Koks atrodo tinkamas įrenginys?

namų biuro SET oranžinės elementai-for-more-kūrybiškumą

Nepriklausomai nuo to, ar atskirame kambaryje ar tiesiog nišoje gyvenamajame kambaryje yra biure jūsų namuose, svarbu turėti malonią atmosferą. Visų pirma tai susiję su baldais, kurie geriausiai turėtų būti ryškių spalvų ir aukštos kokybės. Niekam nepatinka dirbti ant drebančio stalo. Sienų ir kilimų spalvos taip pat užtikrina teigiamą darbo atmosferą. Pavyzdžiui, žalia yra naudinga namų biure, nes ji turi raminančią poveikį, nenusileidžia. Oranžinė ir violetinė yra taip pat rekomenduojama, nes jie suteikia jėgų ir gyvybiškai arba skatina ryžtą ir kūrybiškumą. Atsižvelgiant į tai, reikia paminėti tinkamą apšvietimą, kuris taip pat gali padėti išvengti nuovargio ir taip užtikrinti veiksmingą darbą. Siekiant sutaupyti elektros energiją saulėtomis dienomis, patartina įrengti stalą šalia lango. Tinkamas dienos šviesos papildymas - tai pakabintoji lemputė, kuri užtikrina tiesioginę šviesą iš viršaus tiesiai virš darbo vietos. Netgi grindų lempa leidžia tai padaryti ir gali būti keičiamas atskirai, jei jame yra reguliuojama šviesa.
Be to, nepalanki sėdimoji vieta yra svarbi gerovei, kurią pasiekia reguliuojamas aukščio stalas ir panaši biuro kėdė. Tai taip pat turėtų pasukti ir būti nuskaityta.

Kas yra būtina namų biure?

Įdomios-idėjos-namų-biurų įsteigti

Be darbo vietos, veiksmingam darbui reikalinga tam tikra biuro įranga, pirmiausia kompiuteris. Galite pasirinkti nešiojamąjį kompiuterį, nes tai taip pat gali būti lengvai pritaikyta klientų susitikimams ar verslo kelionėms. Taip pat svarbu yra interneto maršrutizatorius, kuris yra svarbi sąlyga, kad galėtumėte bendrauti su klientais, kolegomis ir verslo partneriais bei spausdintuvu. Labai svarbu pasirinkti daugiafunkcį įrenginį, faksą, kopijavimo aparatą, skaitytuvą ir spausdintuvą. Viena vertus, tai taupo išlaidas, palyginti su vieninteliu pirkimu, kita vertus, ji taupo erdvę, nes tik vienas įrenginys turi būti namų biure. Be to, rekomenduojama, kad spausdintuvas būtų suderinamas su "Wi-Fi", kad vartotojas galėtų belaidžiu būdu pasiekti jį įvairiais įrenginiais, pvz., Nešiojamuoju kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ir išmaniuoju telefonu.
Kita galimybė yra spausdintuvas, palaikantis "Google" spausdinimą iš debesies. Tai paslauga, kuri veikia kaip "Apple AirPrint". Tačiau paslaugai "Google" spausdintuvas ir įrenginys, iš kurio siunčiamas spausdinimo uždavinys, neturi būti toje pačioje tinkle. Vietoj to failai siunčiami per internetą. Tai leidžia vartotojui paleisti spausdinimo užduotį kelyje, pvz., Kai jis ką tik pasirinko klientą. "Google" spausdinimo iš debesies funkcija taip pat leidžia keliems naudotojams pasiekti tą patį įrenginį iš skirtingų vietovių.
Būtinas naudoti šią paslaugą yra "Google" paskyra, per kurią spausdintuvas gali būti paleistas. Be to, taip pat galima leisti skirtingiems vartotojams.

foto-namų-biurų įsteigti printer_ID

Kokie spausdintuvų modeliai yra tinkami?

Jei perkate naują spausdintuvą namų biure, turėtumėte įsitikinti, kad jis yra pažymėtas atitinkamai naudojant "Cloud Print".
Tinkami spausdintuvai yra, pavyzdžiui:

  • HP ePrint modeliai
  • "Kodak" serija: herojus, "Office Hero", "ESP C310", "ESP Office 2100"
  • Tam tikri įrenginiai iš "Epson", "Canon", "Dell", "Brother" ir tt

Jei modelis yra galingas "Google" spausdinimo iš debesies, jis sukuria dar vieną svarbų reikalavimą - nuolatinį prisijungimą prie interneto. Tai labai svarbu, kad paslauga būtų naudojama ne visiems. Kai pagrindai įdiegti, "Cloud Print" gali būti naudojamas iškart po registracijos spausdintuvo. Saugumui duomenų perdavimas per HTTPS interneto ryšį ir bus ištrintas iš karto po siuntimo.
Jei norite naudoti paslaugą mobiliuosiuose įrenginiuose, pvz., Išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, turite atsisiųsti programą. Variantas yra ta pati "Google" spausdinimo iš debesies programa, kuri yra nemokama. Be to, yra alternatyvų, tokių kaip "PrinterShare", "Lengva spausdinti" arba "PrintCentralPro" ("iOS"), tačiau jie kainuoja keletą eurų.

namų biuro SET baldai-ir-spausdintuvas

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

7 + 3 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: