Nastavení domácí kanceláře - tak funguje efektivní práce a práce s digitálními sítěmi

Nastavení domácí kanceláře – tak funguje efektivní práce a práce s digitálními sítěmi

Internet zpříjemňuje život mnoha způsoby. To také znamená, že vytváření sítí může pracovat v kanceláři ve vlastním domě mnohem jednodušší než dříve. Můžete komunikovat s kolegy a obchodními partnery v reálném čase prostřednictvím chatu, navštěvovat schůzky živě prostřednictvím videotelefonie a sdílet soubory s ostatními v cloudu jedním kliknutím. V důsledku toho již není nutné, abyste byli v kanceláři, stejně jako v minulosti, a místo toho můžete pracovat pohodlně z domova. To je zvláště užitečné pro matky a otce, ale také pro firmy, které mohou pracovat doma bez velkých obchodních prostor. Nicméně, aby bylo možné pracovat optimálně a efektivně v domácí kanceláři, vyžaduje určité množství zařízení.

Jak vypadá vhodná zařízení?

home-office set-oranžovo-elementy za více-kreativity

Bez ohledu na to, zda je pro kancelář ve vašem domě k dispozici samostatná místnost nebo jen výklenek v obývacím pokoji, je důležité mít příjemnou atmosféru. Je to především díky nábytku, který by měl být nejlépe udržován v jasných barvách a vysoké kvalitě. Nikdo nechce pracovat na neklidném stole. Barvy stěn a koberce také zajišťují pozitivní pracovní atmosféru. Například zelená je dobrá pro domácí kancelář, protože má uklidňující efekt, aniž by vás unavila. Oranžová a fialová jsou také doporučována, protože poskytují sílu a vitalizují nebo podporují sílu odhodlání a kreativitu. V tomto kontextu musí být uvedeno správné osvětlení, které může také pomoci proti únave a tím zajistit efektivní práci. Abyste ušetřili elektřinu za slunečných dní, doporučujeme vám nastavit stůl v blízkosti okna. Vhodným doplňkem k dennímu světlu je závěsné světlo, které poskytuje přímé světlo přímo nad pracovištěm. Stojatá svítilna to umožňuje a lze ji měnit i individuálně, pokud má nastavitelné lehké rameno.
Kromě toho má pozitivní místo pro posezení důležitou roli v oblasti pohody, což je dosaženo výškově nastavitelným stolem a podobným kancelářským křeslem. Mělo by se také otáčet a být posunovatelné.

Co je nutné pro domácí kancelář?

Zajímavé-nápady-home-office nastavit

Kromě pracoviště vyžaduje efektivní práce určité kancelářské vybavení, které zahrnuje především počítač. Je praktické vybrat notebook, protože to může být také snadno přijato na zákaznické schůzky nebo na služební cesty. Důležité je také internetový směrovač, který je důležitým předpokladem pro vytváření sítí se zákazníky, kolegy a obchodními partnery, stejně jako tiskárna. Je nejvhodnější zvolit si multifunkční zařízení, fax, kopírka, skener a tiskárna jsou v jednom. Na jedné straně to šetří náklady ve srovnání s jednotlivými nákupy a na druhé straně šetří místo, protože pouze jedno zařízení musí být v domácí kanceláři. Navíc se doporučuje, aby byla tiskárna vybavena rozhraním Wi-Fi, aby uživatel mohl bezdrátově přistupovat k němu s různými zařízeními, jako je notebook, tablet a smartphone.
Další možností je tiskárna, která podporuje službu Google Cloud Print. Jedná se o službu, která funguje podobně jako Apple AirPrint. V případě služby společnosti Google však nemusí být tiskárna a zařízení, ze kterých je tisková úloha odeslána, ve stejné síti. Místo toho jsou soubory odesílány přes web. To umožňuje uživateli spustit tiskovou úlohu na cestě, například když byl právě na zákaznické schůzce. Funkce Google Cloud Print také umožňuje více uživatelům přístup ke stejnému zařízení z různých míst.
Potřebné pro použití této služby je účet Google, pomocí kterého lze tiskárnu uvolnit. Dále je možné autorizovat různé uživatele.

photo-home-office nastavit printer_ID

Které modely tiskárny jsou vhodné?

Pokud si zakoupíte novou tiskárnu pro domácí kancelář, měli byste se ujistit, že je odpovídajícím způsobem označena pro použití aplikace Cloud Print.
Vhodnými tiskárnami jsou například:

  • Modely HP ePrint
  • Série Kodak: Hrdina, Office Hero, ESP C310, ESP Office 2100
  • Některá zařízení od společností Epson, Canon, Dell, Brother, atd.

Je-li model schopen Google Cloud Print, přináší s ním další důležitý požadavek - trvalé připojení k Internetu. To je nezbytné pro to, aby služba byla vůbec používána. Jakmile jsou základy zavedeny, služba Cloud Print může být použita ihned po registraci tiskárny. Pro zabezpečení je přenos dat přes internetové připojení HTTPS a bude okamžitě po odeslání smazán.
Chcete-li službu používat v mobilních zařízeních, jako je například smartphone nebo tablet, je třeba stáhnout aplikaci. Varianta je sama aplikace Google Cloud Print, která je zdarma. Navíc jsou k dispozici alternativy, jako je PrinterShare, Easy Print nebo PrintCentralPro (iOS), ale stojí několik eur.

home-office set-nábytek-and-tiskárna

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

6 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: