Badspiegel – od antycznego przez klasyczny po nowoczesny

To, jak bardzo lustro w łazience wpływa na początek dnia, jest często niedoceniane. Podobnie jak wiele możliwości aranżacji wnętrz, które przynoszą z nim ładne lustro łazienkowe. Różne style i wiele wspaniałych pomysłów na lustra w łazience, pokazujemy tutaj.

Lustro w łazience. Zwykle pierwszy widzi widza po wstaniu. Przeciwnie, daje swojemu odpowiednikowi pierwszy szczery i ostry wyraz. Jakby tego było mało, jest konsultowany raz po raz, kiedy zewnętrzna strona jest oceniana i przygotowywana. Odpowiada za zdjęcie publicznie. Taki ważny i intymny przedmiot powinien nie tylko zapewniać doskonałą funkcję, ale może być ucztą dla oczu.

antyk

Lustra łazienkowe z antykami mają zazwyczaj drewnianą lub metalową ramę. W zależności od smaku możliwe są subtelne lub dominujące elementy dekoracyjne na obu materiałach. Zarówno wyrafinowane rzeźby, jak i drobno rzeźbione dzieło sztuki i gładkie powierzchnie o stonowanych kształtach są możliwe w stylu antycznym. Asortyment luster antycznych obejmuje zarówno przemysłowe Sachschick, jak i ramy okienne z drobnego drewna w stylu barokowym, lustra z mozaikami i elementami dekoracyjnymi.

Łazienka lustro antyczne piękny model-z-białe ramki


winobranie

Specjalną formą antycznego Badspiegel są modele vintage. Ekscytujące idee estetyczne z minionych stuleci zostały wznowione i odżyły. Elementy Art Nouveau i Flower Power, cud gospodarczy i Art Deco można znaleźć w ramkach i często w specjalnych formach lustra w łazience. Zastosowane wygląd również znaleźć swoje miejsce tutaj i stworzyć godną, ​​szacunku lub ekscytującą atmosferę wokół lustrzane odbicie.

wiele-vintage-lustro-on-the-wall-in-łazienka-z-retro kąpieli

klasyczny

Gama klasycznych luster łazienkowych, które zwykle są umieszczane nad zlewem, jest trudna do kontrolowania. Jako materiały brzegowe podchodzi się do drewna, metalu i plastiku. Bezramowe lustra łazienkowe pomagają optycznie powiększyć rozmiar łazienki. Przestrzenna hojność pomaga również widzowi czuć się komfortowo przed swoim odbiciem. Zwolennicy klasycznego wariantu szukają powściągliwego towarzysza w lustrze w łazience. Może wyglądać pięknie, ale nie rozprasza uwagi głównego bohatera - samego lustrzanego odbicia.

klasyczny model-lustro-on-the-zlew

szafka z lustrem

Dobrze znana szafa z tworzywa sztucznego z trzema klapami na obudowie w jaskrawym kolorze stała się przestarzała. Praktyczne połączenie lustrzanej powierzchni i przestrzeni do przechowywania jest dziś eleganckie. Zintegrowane oświetlenie z diodami LED tworzy subtelne i przyjemne oświetlenie, które eliminuje momenty przerażenia przed lustrzanym odbiciem. Wiele modeli jest tak elegancko zaprojektowanych, że lustro w łazience nie jest w ogóle uważane za szafkę. Małe, ale doskonałe opcjonalne dodatki, takie jak zintegrowane gniazdo lub półka, jeszcze bardziej zwiększają praktyczne zalety.

świetny model badspiegel - system szaf z półkami


nowoczesny & purystyczny

Przykład: Z serią Mój widok producenta Villeroy & Boch powstał z serii luster łazienkowych, które zyskują ponadczasową elegancję. Nieoślepiające światło diod LED zapewnia niezbędną klarowność i komfortową jasność. Szafki z lustrem są dostępne z różnymi numerami i rozmiarami drzwi. Symetryczne lub asymetryczne aranżacje podkreślają indywidualny smak. Duże lustrzane powierzchnie bez ram i uchwytów powiększają łazienkę lub toaletę dla gości. W tym samym czasie tygle, garnki i rurki znikają z widoku i są zawsze gotowe do użycia.

oświetlenie

Nie może w całej okazałości ukazać najpiękniejszego lustra w łazience, jeśli światło nie pasuje. Jako obrazy lustrzane jesteśmy wrażliwymi istotami. Obawiamy się tak bladości, jak i rzekomych pierścieni pod oczami lub zmarszczek w skórze. Zimne źródła światła, cienie i nienaturalne odbicia szybko zmieniają sympatyczną osobę w nieznajomego. Pośrednie oświetlenie lub zastosowanie jasnych, ale nieoślepiających żarówek, takich jak diody LED, pozwala uniknąć niepotrzebnych wątpliwości. Sprytnie zaaranżowane światło podkreśla optyczny efekt powiększenia i własne piękno lustra w łazience.

ciekawy model-modern-lustro-on-a-małej umywalce

rozmiary

Typowe lustro w łazience nad zlewem zapewnia obraz portretowy. Do ogólnego porannego prania, makijażu, golenia i fryzury wystarczy. Ale już w ocenie odzieży wierzchniej lustro łazienkowe osiąga swoje granice. Nawet trudne zadania, takie jak skubanie pincetą lub stosowanie delikatnych kosmetyków, są często słabo ilustrowane. Lustra łazienkowe mogą składać się z kilku części, które mogą obejmować, na przykład, wyciągany element ścienny z lustrem powiększającym. Lustra stojące lub ścienne martwią się lustrzanym odbiciem od stóp do głów. Wyjątkowy efekt w dużych łazienkach osiąga wyjątkowo szeroki i wysoki poziom, na przykład w przypadku wyjątkowo szerokiej umywalki lub podwójnego zlewu.

nowoczesnego design-of-lustro-kwadrat-Form-over-the-umywalka

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 4

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: